Siyaset Haber Girişi : 14 Eylül 2023 23:13

30 MART SEÇİMLERİNDE DE HİZMET DEVAM EDECEK

 

AK Parti'de Yalova Şehir Buluşmaları çalışması başladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler başkanı Zafer Sırakaya, "Ak Parti bölgesel değil, küresel siyasetin öncüsü bir partidir” dedi.

Haber/Hanife CÖMEZ

 

KANAAT HABER- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler başkanı Zafer Sırakaya 'nın da katıldığı toplantıya milletvekili Meliha Akyol, İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ile yerel yönetim temsilcileri katıldı.

Parti binasında yapılan toplantıda, AK Parti'nin Yalova da yaptığı siyasi çalışmaların yanı sıra yaklaşan yerel yönetim seçimleriyle ilgili durum değerlendirmesi yapıldı.

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Yalova ve Türkiye siyasetine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Biz bir aileyiz diyen Sırakaya, “Yalova; il olduktan sonra 2008 yılı itibariyle de Yalova Üniversitesi’nin kurulmasından sonra hem AR-GE hem istihdam oluşturabilme anlamında, aynı zamanda turizm alanında da gelişmiş olduğunu gördük. Türkiye siyasetine baktığımız zaman kendi içerisinde bir şekilde kavga içine düşmüş değişik kesimleri gözlemleyebilme imkanımız var. Bugün; Türkiye’nin belirli bölgelerini ziyaret edip, sadece belli kesimlerle bir araya gelen değil; kendisine oy vermiş olsun ya da olmasın her bir vatandaşımızı kendisinin baş tacı olarak bilen, hizmetini en ücra köşelere kadar götürme gayretinde olan bir siyasi partinin ve onun Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı ve dava arkadaşı olarak, bu çalışmalarımızı artan oranda devam ettireceğiz. 14-28 Mayıs’ta gerçekleşmiş olan genel seçimlerden sonra bir sonraki yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı olarak bu hizmetlerimizi artan oranda devam ettirme noktasında bugün burada bulunuyoruz” dedi.

 Merkez ilçe ile birlikte 6 belediyemizin de varlığı görülen bir ortamda, gönül belediyeciliğini Yalova’da gözlemlediğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Sırakaya, Yalova’da bunun devamını sağlayabilmek için çalışmalara devam edeceğini söyledi. Toplantı daha sonra basına kapatılıp Yalova İl Teşkilatı ile devam etti.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.