Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

40 YILI AŞKINDIR DEĞİŞMEYEN ALTYAPIYI YENİLEDİK

Yalova Belediyesi tarafından Vatan Caddesi’nde başlatılan altyapı çalışmaları tamamlandı. Ana isale hattı başta olmak üzere içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları 40 yıl sonra yenilendi..

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, asfaltlama çalışması başlayan caddede yapılan çalışmaları yakından takip etti. Başkan Tutuk burada iş yeri olan esnaflarla sohbet etti ardından mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

“Az Laf Çok İş”

Altyapıya yatırım geleceğe yapılan yatırım olduğunu kaydeden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, “Yalova’mıza kalıcı eserler bırakmaya devam ediyoruz. Vatan caddemizdeki hatlar ne yazık ki 40 yılı aşkın süredir yenilenmemiş. Vatandaşlarımız içme suyunu bile eski borulardan içiyordu. Buna çözüm olarak tüm altyapıyı değiştirdik. Yapılmayanları yapmak her zaman bizim işimizdir. Yalova’mız çözüm odaklı, insana hizmet için çalışmalarına durmadan devam edecek. Hava şartlarının el verdiği sürece çalışmalarımızı yapıyoruz. Lütfen vatandaşlarımızdan da bu konuda sabırlı olmalarını rica ediyorum. Caddemizin asfaltı tamamlandıktan sonra kaldırım ve aydınlatma çalışmalarımız olacak” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT