Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

ALTINOVA, 15 YILLIK GELENEĞE DEVAM EDİYOR!

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede yeni dünyaya gelen bebekleri ile ailelerini yalnız bırakmayarak onlara, ‘Anne-Yeni Doğan Bebek Destek Paketi’ hediye etti..

Dünyaya gelen bebekleri ziyaret ederek, ailelerini kutlayan Başkan Oral, “Bu çocuklar bizim de çocuğumuzdur. Altınova Ailesine katılan yuvalarınızın neşe ve mutluluk getirmesini dileriz. Ailelerimize de yavrularıyla huzur ve mutluluk içinde uzun bir ömür dileriz. Altınova Belediyesi’nin, her zaman yanınızda olduğunu unutmayın” ifadelerini kullandı.

15 yıllık gelenek..

15 yıllık geleneği sürdürdüklerini söyleyen Başkan Oral, “Altınova Belediyesi tarafından 15 yıl önce başlatılan “Hoş Geldin Bebek Projesi” kapsamında, dünyaya gelen bebekleri evlerinde ziyaret etmeye devam edeceğiz” dedi.

Sevgiyle kucaklıyoruz seni..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kıymetli anne ve babalarımızın mutluluklarına ortak olmak, ihtiyaçlarına katkı koymak için ‘Anne-Yeni Doğan Bebek Destek Paketi’ hediye ediyoruz. Altınova Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Bundan sonraki süreçte de ailelerimize destek olmaya devam edeceğiz. Rabbim tüm evlatlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek, anne ve babalarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT