Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Altınova marka şehir olma yolunda!

AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül’ü ziyaret eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Partili belediye meclis üyeleri, Türkiye Yüzyılına katkı sağlamak adına Altınova’da var güçleriyle çalıştıklarını ve el ele vererek Altınova’yı marka şehir haline getireceklerini söyledi..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Partili belediye meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Birol Bayram, Hasan Karabacak ve Şaban Cineviz, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül’ü parti binasında ziyaret ettiler. Ziyarette, İl koordinatörü Turhan Soysal da yer aldı.

Var gücümüzle çalışıyoruz..”

Altınova’da birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bugüne kadar olduğu gibi hizmet bayrağını en yükseğe taşımak için var gücümüzle çalışacak, güzel ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, “El ele vererek birlik ve beraberlik içirişinde halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT