Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

ALTINOVA TAEKWONDO, MİLLİ TAKIMA SPORCU YETİŞTİRİYOR!

ALTINOVA, TEAKWONDODA DA MARKA

Altınova Belediyespor Taekwondo Takımı, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, hedeflerinin turnuvalarda kürsü yapmak olduğunu söyleyerek, “Amacımız Milli takımımıza sahaya çok sporcu vermek” dedi.

Altınova Belediye Başkanı Oral’dan, ulusal derecesi olan ve Milli Takıma seçilen sporculara burs!

AW543342

“Büyük başarılar bekliyoruz..”

Kardeş takımlarla ortak antrenmanlarla tecrübe paylaşımı yapıldığını vurgulayan Belediyespor Tekvando Antrenörü Gündağ, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Daha büyük başarılar için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bizlere bu imkânları sağlayan Belediye Başkanımız Metin Oral’a, belediye meclis üyelerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ederiz” dedi.

“Ciddi potansiyelimiz var..”

Genç sporcularımızın başarılarının kendilerini çok sevindirip gururlandırdığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hocamız çok özverili çalışıyor. Aileler çocuklarının spor yapması yönünde teşvikte buluyor. Bu, bizim için çok önemli. Çocuklarımıza spor disiplini ve eğitimini kazandırmak ve düzenli spor yapmalarını sağlamak amacındayız. İlçemizde ciddi potansiyelimiz var. Ulusal derece yapan ve Milli Takıma seçilen sporculara belediye olarak burs veriyoruz. Hocalarımızı, velilerimizi ve sporcularımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT