Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Altınovalı öğrenciler Çanakkale’de

Altınova Anadolu Lisesi Öğrencileri, Çanakkale Şehitliği’ne düzenlenen geziyle şehitlerini andı..

Şehit olan öğrencilerin hikâyesinde gözyaşlarını tutamadılar.

Altınova Anadolu Lisesi, ÇEDES Projesi Değerler Eğitimi kapsamında “Şühedanın izinde” Programı kapsamında Altınova Belediyesi’nin desteğiyle Çanakkale’ye gezi düzenledi.

Proje kapsamında

Diyanet İşleri Başkanlığı, Millî Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde hayata geçirilen Değerler Eğitimi Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) Projesi kapsamında Altınova Anadolu Lisesi Öğrencilerine yönelik Çanakkale gezisi düzenlendi.

Duygusal anlar..

Anadolu Lisesi, Çanakkale Gelibolu Adası’nda, rehber eşliğinde şehitlikler ve müzelerini gezdiler. Duygusal anlar yaşayan gençler, özellikle büyük mücadeleye kendileri gibi lisede okuyup da vatan savunmasına katılıp şehit olan öğrencilerin hikâyesini dinlediklerinde gözyaşlarını tutamadı.

Başkan Oral’a teşekkür..

Gezi ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Bünyamin Kozaklı, “Danışman öğretmenlerimizin gözetiminde 40 öğrencimizin katılımıyla gerçekleşen etkinlikle, öğrencilerimizde Çanakkale Ruhunun oluşması hedeflendi. Bu etkinliğimizde atkılarından dolayı Altınova Belediye Başkanımız Metin Oral Bey’e teşekkür ederiz” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT