Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri
Foto Galeri

Altınova’nın emektarları vefa gecesinde buluştu

1987 yılından buyana belediyeye hizmet eden personel bir araya geldi..

Yalova’nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yıllarca belediye çatısı altında ilçeye hizmet edip, emekli olan personelleri vefa gecesinde buluşturdu.

Başkan Oral, etkinlikte emekli personellere teşekkür plaketi vererek “Altınova için konan her taşta, tuğlada, harçta sizlerin de emeği var. Ben hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kuruluşundan bu yana..

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Altınova’yı marka kent haline getirmek için yoğun mesai harcayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, önemli bir vefa örneği sergileyerek, belediyenin kuruluşu olan 1987 yılından buyana belediyede hizmet edip, emekli olan personeli bir araya getirdi. Belediyenin sosyal tesislerinde düzenlenen etkinlikte tüm konuklarını kapıda karşılayan Başkan Oral, hem emekli personel, hem de personelin yakınlarıyla aile sıcaklığında sohbet etti.

“Marka yolunda ilerliyoruz..”

Etkinlikte konuklarına seslenen Başkan Oral, Altınova’nın her geçen gün daha da güzel bir hal aldığını söyledi. Belediyenin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan herkese teşekkür eden Başkan Oral, “İlk göreve başlarken ‘Altınova, hem Türkiye’de hem dünyada tanınan marka şehir haline gelecek’ demiştim.  Bu yoldaki çalışmalarımıza devam ediyoruz ama epey bir mesafe kat ettik. Altınova için konan her taşta, her tuğlada, her harçta sizlerin de emeği var. Ben hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha güzel bir Altınova için hep beraber el ele çalışacağız” dedi.

30 personel..

Gecenin sonunda Başkan Oral, bugüne kadar belediyeden emekli olan 30 personele teşekkür plaketi verdi. Yıllarca hizmet ettikleri kurum tarafından unutulmamanın mutluluğunu yaşayan personel de “Altınova, başkanımız sayesinde gerçekten bir altın şehir oldu. Özellikle Altınova’ya hizmet eden personeli bir araya getirilmesi de çok ince düşünülmüş bir davranış. Başkanımıza teşekkür ederiz” diyerek duygularını dile getirdi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT