Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

AltınŞehri keşfetmeye davet etti..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Kültür Turizm Müdürlüğü’nün Yalova İnfo Gezisi Programı kapsamında misafirlerini Hersek Lagününde ağırladı.

Davetliler, Hersekzade Ahmetpaşa Külliyesi, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi ile Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ve Altınova Belediyesi Hersek Dilburnu Deniz Feneri’ni gezerek incelemelerde bulundular.

Ciddi çalışmalar yapıyoruz”

Misafirleri Hersek Lagününde ağırlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede tarihi, sanayiyi, tarımı ve kültürü bir arada yürüttüklerini, bu değerlere turizmi de eklemek için ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Ziya Karatekin de katıldığı gezide Oral, “Ülkemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızı masmavi denizi, yemyeşil ormanları, tarihi geçmişi ve birçok güzelliği bünyesinde barındıran AltınŞehir Altınova’mızı keşfetmeye davet ediyorum” dedi.

Atılımlar gerçekleştirdik”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ilçenin turizm konusunda önemli çalışmalar ve atılımlar gerçekleştirdiğini kaydetti. Oral, “Turizm, yarattığı iş kolları ve istihdam olanakları ile dünya ekonomisinde çok büyük yer tutan sürekli gelişim gösteren bir endüstridir. Turizmin giderek çeşitlenmesi, tüm yıla yayılması ve insanların gezi alışkanlıklarının değişmesi her yıl daha fazla insanın seyahat etmesine ve dolayısıyla sosyal ve kültürel alışverişin artmasına olanak sağlamaktadır” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT