Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

Anneler bu kez eğitime destek için pazarda

Yalova’nın Altınova İlçesi’nde ki anneler, eğitime destek kermesi düzenledi..

Piyalepaşa Anaokulu’na giden çocukları için kermes düzenleyerek okula destek sağlayan anneler, pazarcı esnafından büyük ilgi gördü..

Altınova Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’ndeki kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, el emekleriyle okullarına destek olan tüm velilere teşekkür etti.

Okula destek için düzenlendi..

Altınova Belediyesi Kapalı Pazar alanı, Piyalepaşa Anaokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlendiği kermese ev sahipliği yaptı. Çocuklarının eğitim gördüğü okula destek sağlamak için kolları sıvayan Okul Aile Birliği üyesi anneler, evlerinde hazırladıkları pasta, börek gibi yiyecekleri kurdukları stantta satışa sundu. Kermes hem alışverişe gelen vatandaşlar hem de pazarcı esnafından büyük ilgi gördü. Kermeste emeği olan Okul Aile Birliği üyelerine teşekkür eden Piyalepaşa Anaokulu Müdürü Tuğba Berberoğlu, “Okulumuza destek amacıyla böyle bir kermese imza atan tüm velilerimize ve okul aile birliğimize teşekkür ediyorum” dedi.

“Sosyal bir proje” Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da kermesi ziyaret edip, hem stantta görev alan okul aile birliği üyeleriyle sohbet etti hem de alışveriş yaparak okula destek sağladı. Okul Aile Birliği’nin talebi üzerine kapalı Pazar alanında stant kurulduğunu dile getiren Başkan Oral, “Okullarına destek amacıyla böyle bir etkinliği düzenleyen velilerimize teşekkür ediyorum. Bu okula maddi destek sağlamanın yanında aynı zamanda sosyal bir proje. Kendi yaptıkları el emeklerini okula katkı için satışa sunuyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT