Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

BAĞLARBAŞI MAHALLESİ’NE KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinde Bağlarbaşı Mahallesi’nde kapsamlı temizlik çalışması başlattı..

Yalovalılara temiz ve sağlıklı bir çevre sunmak isteyen Yalova Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte gerçekleştirdikleri temizlik çalışmalarını Bağlarbaşı Mahallesi’nde tamamladı.

Çalışmalarına; kaldırım kenarları, binaların ve evlerin önlerindeki yabani otların biçilmesi ile başlayan ekipler, mıntıka temizliği, moloz ve katı atıkların toplanması, yolların tazyikli su ile yıkanması, çöp konteynerlerinin temizlik ve dezenfektesi gibi çalışmaları sokak sokak yürüttü.

Bağlarbaşı Mahallesi’nde gerçekleştirilen temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Bağlarbaşı Mahallemizde başlattığımız çalışmaları sabahın erken saatlerinde başlayıp sokak aralarına taşıdık. Kaldırım kenarlarında büyüyen yabani otları biçtik. Yolları tazyikli su ile yıkayıp araç süpürgesi ile kaldırım ve yolları toprak ve atıklardan arındırdık. Süpürgeci personellerimiz ile mahallemizi köşe bucak süpürdük. Belediyemize ait süpürge araçlarımız ile de kaldırım kenarlarını detaylı bir şekilde temizledik” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT