Yerel Gündem Haber Girişi : 19 Eylül 2023 15:52

BAŞKAN CANBAY'DAN SORU BANKASI!


Öğrencilere daima destek veren ve destek olmaya devam eden Subaşı Belediyesi, LGS sınavına hazırlanan öğrencileri de unutmadı. Başkan Canbay, 8’inci sınıflara soru bankası hediye etti..
 

Haber/Hanife CÖMEZ

  • Gençleri bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek, herkesin en önemli görevi olduğunu belirten Başkan Turan Canbay, çalışmanın başarı kapılarını açacak tek anahtar olduğunu söyledi..

 


 

KANAAT HABER/ Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, okullarda lise sınavlarına hazırlık için açılan kurslarda eğitim gören öğrencilere soru bankası kitabı dağıttı. Hazırlık kurslarında eğitim alan öğrencileri ziyaræet eden Başkan Turan Canbay, öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilere başarılar diledi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, eğitim alanında yaptıkları çalışmalar sayesinde çocuklarımızın başarılarına katkı sağlamanın önemine dikkat çekti. Gençlerin vatanın, cumhuriyetin ve bayrağın gelecekteki tek sahibi olduğunu ifade eden Başkan Canbay, "Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. Subaşı Belediyesi olarak eğitimde eşitliği sağlamak ve gençlerimize yeni fırsatlar yaratmak için çalışıyoruz. Amacımız her aşamada eğitime destek olmak. Öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum." dedi.


Çalışmanın başarının kapılarını açacak tek anahtar olduğuna işaret eden Canbay, Subaşı Belediyesi olarak eğitime yaptıkları desteklerden söz ederek, eğitime olan desteklerinin devam edeceğini kaydetti. Okul müdürleri de verilen desteklerin öğretmenlerin ve öğrencilerin şevkini arttırdığını belirterek Başkan Turan Canbay’a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.