Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Başkan Canbay, vatandaşının iyi ve kötü gününde yanında!


Vatandaşların evlerine konuk olan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, insanların gönül dünyasındaki güzellikleri ve samimiyetleriyle güzel anlar geçiriyor..

Başkan Canbay Ev Ziyaretleri İle Kalplere Taht Kuruyor


Başkan Canbay, haftanın belirli günlerinde gün içindeki programında aile ziyaretlerine mutlaka yer veriyor. Canbay yeni haftaya Somuncu, Ertaş, Kayhan ve Kulaoğlu ailelerini ziyaret ederek başladı.
Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, düzenli olarak yaptığı ev ziyaretleri sırasında vatandaşın gönlünde taht kuruyor. Belediye olarak klasik belediyecilik hizmetlerinin dışında ev ziyaretlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Canbay, bu tür ziyaretler ile vatandaşlarımızın, ailelerimizin talep ve isteklerine daha sağlıklı ulaşma imkanı bulduklarını söyledi.

Nazik misafirperverliklerinden dolayı tüm vatandaşlara teşekkür eden Canbay, “Beldemizin tüm mahallelerinde hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükselterek yüzlerini güldürmek istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde insanlarımızın gönül dünyasındaki güzelliklerle, samimiyetle güzel anlar geçiriyoruz. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır. Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşımızın iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT