Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

BAŞKAN CANBAY’A COŞKULU KARŞILAMA

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay beldedeki okullarda öğrencilerle buluşmaya devam ediyor, çocukların taleplerini yerinde dinliyor. Yapılan okul ziyareti sırasında çocukların sürpriz karşılaması da renkli anlara sahne oldu.

Okulları sık sık ziyaret ettiğini vurgulayan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Okullar bizim için çok önemli. Çocuklarımızın taleplerini dinlemeyi, eğitim hayatlarına katkı sunmayı ve topluma faydalı birer birey olmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda ziyaretlerimiz sırasında onlarla sık sık bir araya geliyoruz. Açıkçası bu karşılama da benim için çok sürpriz oldu. Gösterdikleri sevgi ve enerji bana güç verdi” dedi.

Başkan Canbay, çocukların taleplerine duyarsız kalmadı..

Çocukların talep ve istedikleri dinleyen Başkan Canbay yoğun ilgi karşısında çok mutlu olduğu ifade etti. Çocuklar başkan amcalarına taleplerini direkt olarak ifade ederek istekleri için söz aldılar. Belediye Başkanı Turan Canbay’da çocukların isteklerini her zaman önemli ve öncelikli olduğunu söyleyerek yakından takip edeceğini söyledi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT