Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

BAŞKAN FAZLACA, DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNÜ KUTLADI

Çevrenin öncelikli konulardan olduğunu vurgulayan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutladı.

Başkan Fazlaca, Dünya Çevre Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, temiz ve sağlıklı bir dünyada yaşamak, yaşanılabilir bir şekilde gelecek nesillere aktarmak ve insanlığı bu doğrultuda bilinçlendirmek amacıyla 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nün kutlandığını söyledi.

‘’YEŞİL BİR ÇEVRE İÇİN TÜM İMKÂNLARI SEFERBER EDİYORUZ’’

Altınova Belediyesi olarak çevrenin öncelikli konulardan olduğunu belirten Yasemin Fazlaca, “Çevrenin korunması, temiz ve yeşil bir çevre için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Çevre konusunda Altınova’da ciddi çalışmalar yapıyoruz. Hem ilçe genelimizde hem de Hersek gölümüzün korunması noktasında gerekli tüm adımlarımızı atıyoruz” dedi.

‘’VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇEVREMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ’’

Başkan Fazlaca, çevre konusunun tüm vatandaşların konusu olduğunu belirterek, “İlçe halkımız ile birlikte el ele verirsek çevremizi koruyabiliriz. Çevre sorunlarının önlenebilmesinin yolu, başta aile, eğitim ve öğretim kurumları ile devam etmektedir. Doğal güzellik ve zenginliğe sahip Altınova’mıza, vatandaşlarımızla birlikte sahip çıkmalıyız. Her yıl artarak oluşan çevre bilinciyle, daha güzel günlere ulaşacağımız inancıyla, tüm vatandaşlarımızın Dünya Çevre Gününü kutluyorum” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT