Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Başkan Tutuk, saha çalışmalarını yerinde inceledi

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Vatan Caddesi ve Radar Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Vatan Caddesi üzerinde kanalizasyon ve yağmursuyu, Radar Caddesi’nde ise içme suyu altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tutuk’a, Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’de eşlik etti.Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan su deposunun besleyeceği güzergâhlarda bulunan içme suyu hatları yüksek yoğunluklu polietilen malzeme olan borularla yenileniyor.

Kanalizasyon ve yağmursuyu hatları yenileniyor..

Ana İsale Hattı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği şehrimizde, Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu hatlarının da yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Vatan Caddesi üzerinde mevcut altyapıda yer alan 200’lük boruların yerine yeni döşenecek olan 400’lük kanalizasyon ve bölgesine göre 600’lük yağmursuyu borularıyla bu bölgenin altyapı sorunu çözülmüş olacak.Asbestli borular değiştiriliyor

Ayrıca Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan su deposunun besleme yaptığı güzergâhlarda içme suyu hatları yenileniyor. Radar Caddesi’nden başlatılan içme suyu altyapı çalışmaları Vatan Caddesi güzergâhı devamında Muhsin Yazıcıoğlu Caddesine kadar devam edecek. Bu güzergâh üzerinde yıllardır asbestli olarak kullanılan içme suyu hattı hdpe borularıyla bina beslemelerine kadar yenileniyor.


Tutuk; “Altyapı çalışmalarımız hummalı bir şeklide sürüyor”
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tutuk; “Şehrimizin en büyük projesi olan Ana İsale Hattı çalışmaları devam ediyor. Bizde Yalova Belediyesi olarak isale hattı çalışmalarının yanında Yalova Belediyesi olarak şehrimizde kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu hatlarında yeniliyoruz. Vatan Caddesi başta olmak üzere belediyemiz tarafından hummalı bir altyapı çalışması gerçekleştiriliyor. İlk olarak bu bölgede kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarını yenileme çalışmalarına başladık.
Akabinde Ana İsale Hattı’ndan gelecek suyun dağıtımını gerçekleştirecek olan Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan su deposunun besleyeceği güzergâhlarda bulunan ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesine kadar tüm içme suyu hatlarını asbestli boruları yüksek yoğunluklu polietilen malzeme olan ve hdpe olarak tabir edilen daha güvenilir borularla yeniliyoruz. Yeni içme suyu hatları bina beslemelerine kadar belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek. Bu bölgede çalışmaların bitmesiyle asfalt serimi yapacağız” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT