Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

BAŞKAN TUTUK’TAN YENİ YIL MESAJI

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Mustafa Tutuk, yeni bir yıla girmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirttiği mesajında şu ifadelere yer verdi;

“2024 yılının Yalova’mıza, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Yalova Belediyesi olarak 2023 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık. Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir. Şehrimizi daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşayacağımız 2024 yılına taşıyacağız. Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan ilimize hizmet etme aşkının aynı ilk günkü heyecanla 2024’de de devam edeceğine hiçbir hemşerimizin şüphesi olmasın. Yalova Belediyesi ailesi olarak, siz kıymetli hemşerilerimizden güç alarak, ilimizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Yalova’mızı layık olduğuna yakışır bir il haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, hemşerilerimizin yararı birinci önceliğimiz olacak.”

Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışını her geçen gün geliştirerek, Yalovalıların çıkarı ve yararı doğrultusunda sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da, çıtayı daha da yukarı taşıyacaklarını söyleyen Başkan Tutuk, “Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yepyeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle güzel şehrimizin güzel insanlarına daha iyi hizmet verebilmemize, birlik ve beraberliğimize vesile olması dileğiyle siz değerli hemşerilerimin yeni yılını tebrik eder, mutluluk ve esenlikler dilerim” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT