Yerel Gündem Haber Girişi : 10 Ekim 2022 16:20

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK HER FIRSATTA ESNAF VE HEMŞEHRİLERİYLE BİRLİKTE

 

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK HER FIRSATTA ESNAF VE HEMŞEHRİLERİYLE BİRLİKTE

 

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça hemşehrileriyle bir araya gelerek istişare eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek çalışmaları hakkında bilgilendirme yapmayı sürdürüyor.

 

İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Vekili Tutuk, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek talepleri dinliyor. Vatandaşların taleplerini not alan Başkan Vekili Tutuk, sorunları da birinci ağızdan dinleyerek çözümü için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor.

 

 

Başkan Vekili Tutuk, “Yalovamızda adım atmadık yer, talebini dinlemediğimiz bir hemşehrimiz bile bırakmamaya özen gösteriyoruz. Herkes daha güzel, daha sorunsuz bir şehirde yaşamak ister, bu yüzden her öneri bizler için çok önemli ve bu yüzden sorunların çözümüne ilişkin karşılıklı fikir alışverişine büyük özen gösteriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaflarımıza hem hayırlı işler diledik hem de şehrimiz ile ilgili kendileriyle sohbet etme imkanı yakaladık. Çalışmalarımıza olan ilgileri ve bizlere duydukları güven nedeniyle kendilerine şükranlarımı sunarım. Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.