Yerel Gündem Haber Girişi : 13 Ekim 2022 14:27

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ŞAMPİYONLARLA BULUŞTU 

 

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ŞAMPİYONLARLA BULUŞTU 

 

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 1 ay süren ‘Kent Kupası Şehir Oyunları’nda şampiyon olan takım ve sporcularla bir araya geldi. Başkan Vekili Tutuk, Kent Kupası Şehir Oyunları’nı geleneksel hale getirmek istediklerini vurguladı. 

 

 

Yalova Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ile Kent Konseyi’nin ortaklaşa düzenlediği ve 1 ay süren Kent Kupası Şehir Oyunları’nda kurumlar; futbol, basketbol, bocce, dart, koşu, yüzme ve bisiklet dallarında yarıştı. 26 takımda 800 sporcunun mücadele ettiği etkinlik, halı saha futbol turnuvası final maçıyla son buldu. 

 

 

“Çekişmeli ve bir o kadar da güzel mücadelelerin yaşandığı ‘Kent Kupası Şehir Oyunları’nı geleneksel hale getirme hedefindeyiz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk, “Düzenlemiş olduğumuz bu programla şampiyonluğa ulaşan takımlara olan sözümüzü de tutmuş oluyoruz. Hepiniz çok güzel mücadeleler verdiniz. Emeğinizin karşılığı olarak şampiyonluğa eriştiniz. Hayatınız boyunca nice başarılara imza atmanız dileğiyle, ben bir kez daha sizleri tebrik ediyorum” dedi.