Yerel Gündem Haber Girişi : 30 Aralık 2021 18:14

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’UN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’UN YENİ YIL MESAJI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yeni Yıl mesajı yayımladı.

 “Yeni yılın şehrimiz başta olmak üzere ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk, huzur ve hayırlar getirmesini diliyorum” diye sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Her yeni yıl bu yılda olduğu gibi yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla gireceğiz.  İlimiz adına güzel gelişmelerin yaşandığı 2021 yılı hem ilimiz hem de ülkemiz açısından da büyük yatırımların tamamlandığı bir yıl oldu. Hemşerilerimizin bizlere olan güveni, desteği ve teveccühü ile şehrimizin geleceğini inşa etmek için görevi geldiğimiz günden itibaren birçok hizmet ve projelere imza attık. Bu hizmet ve projelerimiz geride bırakmış olduğumuz 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da artarak devam edecektir. Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda da, aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar, yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesi temenni eder, saygı ve sevgiler sunarım.”