Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

BAŞKAN YELE’DEN ATIK ŞAMPİYONLARINA PLAKET

Yalova Eğitimi Geliştirme Stratejisi (YEGES) kapsamında Çiftlikköylü öğrencilerin topladığı atık pil ve mavi kapaklar, Çiftlikköy Belediyesi 1. Sınıf Atık Toplama Merkezi’ne teslim edildi.

Çiftlikköy M.Kemal Anadolu Lisesi tarafından yürütülen ‘Geleceği Dönüştür, Atıkları Geri Dönüşüme At, Hayata Bir Can Kat’ projesiyle okul öğrencilerinin 100 kg. atık pil ve 30 kg. plastik kapak toplandı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, öğrencilerin çevre bilincinin geliştirilmesi ve geri dönüşüme sağladıkları katkı dolayısıyla tebrik ederek, okul adına Çiftlikköy M.Kemal Anadolu Lisesi Müdürü Selda Altan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Çiftlikköy M.Kemal Anadolu Lisesi Müdürü Selda Altan, Proje Koordinatörü Fatma Kaya, öğrenciler Beyza Karababaoğlu ve Öznur Özbey’den oluşan proje ekibini konuk eden Başkan Yele, M.Kemal Anadolu Lisesi öğrencilerinin anlamlı bir projeye imza attıklarını belirterek, “Atık pil ve plastik kapakların geri dönüşümüne destek veren böyle bir projeyi okulumuzun öğrencilerinin, öğretmenlerinin ve idarecilerinin canla başla yürüttüğünü görmek bizi mutlu etti. Öğrencilerimiz proje kapsamında 100 kilo atık pil ve 30 kilo plastik kapak toplamışlar. 30 kg. plastik kapakla aynı zamanda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile belediyemizin ortak yürüttüğü projeye de destek olmuşlar. Böyle projelerin tüm okullarımız için örnek olmasını diliyorum” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT