Yerel Gündem Haber Girişi : 31 Aralık 2021 19:30

BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’İN YENİ YIL MESAJI

BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’İN YENİ YIL MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: " 2022 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa başta sağlık, barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.

2021 yılını geride bıraktık. Bir yaprak misali ömürden kopan her yıl, yeni bir yılın başlangıcı demektir. Geçen bir yılın nasıl geçtiği önemlidir. Kendimize, ailemize, şehrimize, ülkemize ve insanlığa katabildiklerimizle mutluyuz. Geride bıraktığımız yıl, aynı zamanda yaptıklarımızın muhasebesini görme fırsatını doğurur . Bizler de Çınarcık Belediyesi olarak bereketli bir yılı geride bıraktığımızı düşünüyoruz. Katılımcı, sosyal, kültürel, çevre dostu ve hizmet belediyeciliğinde, esas olarak gördüğümüz insan merkezli bakış açımızla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

2022 yılının vatandaşlarımıza , milletimize ve tüm insanlığa sağlık , mutluluk ve barış getirmesini dilerim. Belediyemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm personeliyle Marmara’nın İncisi Çınarcık’ı daha güzel ve daha modern hale getirmek için çalışacaktır. Yeni yıl da yeni projelerimizi hayata geçirerek , sosyal belediyecilikte örnek olmaya devam edeceğiz. 

Bu duygu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve milletimizin yeni yılını bir kez daha kutlarken, 2022 yılında tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi temenni ediyorum. Allah’a emanet olun …” ifadelerini kullandı.