Yerel Gündem Haber Girişi : 01 Ocak 2022 15:35

BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER, NÖBETÇİ PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI

BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER, NÖBETÇİ PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, ilçemizde görev yapan kamu kurumlarındaki nöbetçi personelin yeni yılını kutladı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, 2022 yılına sayılı dakikalar kala Çınarcık Devlet Hastanesi Acil Servisini, Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini, İlçe Emniyet Müdürlüğünü, İlçe Jandarma Komutanlığını , İtfaiye Amirliğimizi nöbetçi Eczaneyi , Cumhuriyet Meydanın’daki Zabıta Noktasında nöbetçi personeli ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Ayrıca Taksici esnafını da ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer,  Çınarcık Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Emin Oruçli ve Nizamettin Balkaya , Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay,  Ak Parti Çınarcık İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kenan Balkaya, Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefi Özlem Ayaz ve personeli ile birlikte  ilçemizde çeşitli noktalarda görevlerini yerine getiren kamu personelini ziyaret ederek , kendilerine mutlu ve sağlıklı bir yıl dileklerini ileterek , görevlerinde başarılar dilediler.