Yerel Gündem Haber Girişi : 21 Ocak 2022 13:03

BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER, ÖĞRENCİLERE KARNE DAĞITTI

 

 

BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER, ÖĞRENCİLERE KARNE DAĞITTI


Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

Hüdaverdi Aydın İlkokulu’nu ziyaret eden Çınarcık  Belediye Başkanı Numan Soyer, minik öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak’ta eşlik etti.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Hüdaverdi Aydın İlkokulu öğrencilerinin karnelerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak , Hüdaverdi Aydın İlkokulu Müdürü Mehmet Yılmaz ve öğrencilerin sınıf öğretmenleri ile birlikte dağıttı.

İsmini okuduğu öğrenciler ile bir araya gelen Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, her öğrenciyi başarısından dolayı tebrik etti. Minik öğrencilere karnelerini teslim eden Başkanımız Numan Soyer, tüm öğrencilerle tek tek fotoğraf çektirdi.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, “Sizler bizim umudumuz olan geleciğin mimarlarısınız. Aldığınız eğitim ışığında; kendinize, ailenize ve ülkenize fayda sağlayacak neferlersiniz. Hepinizin karnelerinin başarı dolu olduğunu gördüm. Önünüzde ki yarıyıl tatilini hem dinlenerek hem de öğrenmeye devam ederek geçirmenizi isterim. Hepinizi başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum” dedi.