Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Bu millete hizmetkâr olmayı şeref sayıyoruz

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki kahvehaneleri gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Oral, “Bu millete hizmetkâr olmayı şeref sayan bizler, doğru adımlarla yola devam diyoruz. Altınova’mıza hizmete devam ederek, eser siyasetini sürdüreceğiz” diye konuştu.

“Kalkınmamızın miladı olacak”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki kahvehaneleri gezerek vatandaşlarla çay içip talepleri dinledi, çalışmaları anlattı. Altınova’da hizmetlere ve eserlere devam edeceğini ifade eden Başkan Oral, “Ülkemiz, milletimiz için gece gündüz demeden tüm kurumlarımızla çalışıyoruz. Türkiye Yüzyılında ilçemiz tarihi yatırımlar, hizmetler, kazanımlarımızın ve kalkınmamızın miladı olacak” dedi.

“Bu millete hizmetkâr olmayı şeref sayıyoruz”

AK Parti’nin her ferdiyle millete hizmeti merkeze alan anlayışla hareket ettiğini dile getiren Başkan Oral, “AK Parti’nin sadece seçim döneminde halkla kucaklaşan bir parti olmadığını, milletin içinde yeşeren, filizlenen ve yaşayan bir siyasi hareket olduğunu söyledi. Oral, “Bu millete hizmetkâr olmayı şeref sayan bizler, doğru adımlarla yola devam ederek, Altınova’mıza hizmete devam edecek, eser siyasetini sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT