Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

CANBAY, PERSONELİYLE MANGAL BAŞINDA

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay sahada görev yapan belediye personeliyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Başkan Canbay yaklaşan kış sezonu öncesinde moral olması için personeline mangal keyfi yaşattı..

Yaptığı çalışmalarla, sosyal ve kültürel etkinlikler ile Subaşı’nda farklı işlere imza atan, başarılı belediye başkanı olan Turan Canbay, yoğun kış dönemi öncesi kendi elleriyle sahada görev yapan belediye personeline mangal pişirdi.

Belediye şantiyesinde yapılan mangalda, Başkan Turan Canbay mesai arkadaşlarıyla tek tek sohbet ederek, işçilere hitaben yaptığı konuşmasında, “Belediye olarak hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye ve beldemiz için proje üretmeye devam ediyoruz. Subaşı’na ve Subaşılılara yaptığımız bu hizmetlerde hepinizin emeği büyük. Birlikte çalışarak Subaşı’na hizmet etmeye çalışıyorsak bunda sizlerin ve ailelerinizin emeği çoktur. Hizmetlerin halkımıza ulaştırılmasında gösterdiğiniz özveriden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bizim işimiz ekip işidir, ekip ruhu çok önemlidir. Fedakarca çalışan   tüm mesai arkadaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır. Bugün burada sizlerle aynı sofrada buluşmaktan ve öğle yemeğimizi sizlerle paylaşmaktan dolayı büyük bir onur duymaktayım. Hepinizin emeğine sağlık, çıktığımız bu hizmet yolunda Cenabı Allah hepimize güç kuvvet versin. Afiyet olsun” dedi.

Yenilen yemeğin ardından belediye personeli, Başkan Canbay’a ince düşüncesi için teşekkür ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT