Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

CANBAY’DAN ÖĞRETMENLERE ANLAMLI HEDİYE

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Subaşı’nda görev yapan öğretmenleri unutmadı..

Beldedeki okullarda görev yapan öğretmenlere isimlerine özel saat hazırlandı. Bu anlamlı hediyeler Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay tarafından öğretmenlere takdim edildi.

Belediye Başkanı Turan Canbay, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Hacı Ali Saruhan Okulu, Subaşı Okulu ve Kızılay Anaokulunda görev yapan öğretmenleri her yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı. Öğretmenlere, öğretmenler günü için hazırlanan üzerinde isimlerinin yazdığı masa saatleri hediye edildi.

ÖĞRETMENLERİMİZE BORCUMUZU ASLA ÖDEYEMEYİZ

Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğuna vurgu yapan Başkan Turan Canbay “Atatürk’ün izinde fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştiren değerli öğretmenlerimizi okullarımızda ziyaret ettik. Hacı Ali Saruhan Okulu, Subaşı Okulu ve Kızılay Anaokulundaki öğretmenlerimizin gününü kutladık. Değerli öğretmenlerimize hediyelerini verdik. Öğretmenlerimizi bir gün değil, her gün hatırlamalı gösterdikleri fedakarlığın kıymetini bilmeliyiz. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bir kez daha kutluyorum.” dedi.

“BAŞKANIMIZIN GÜZEL DÜŞÜNCESİ BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ”

Okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz, Başkan Turan Canbay’ın jesti karşısında mutlu olduklarını ifade ettiler, “Böyle anlamlı bir günde bizi düşünüp anlamlı bir hediye veren Belediye Başkanımız Turan Canbay’a teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Canbay, daha sonra tüm öğretmenlerin tek tek Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, onlarla sohbet etti.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT