Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

CEM SADIKER SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

CHP’nin Çiftlikköy Belediye Başkan aday adaylarından Cem Sadıker çalışmalarını hızlandırdı.

Çiftlikköy halkının aday olarak beklediği isim olan Cem Sadıker, adaylık açıklamalarına günler hatta saatler kala Çiftlikköy Emeklileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Erzurumlular Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Erzurumlular Dernek Başkanı Erdoğan Pasin ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde geçen ziyarette Çiftlikköy ve yerel seçimler konuşuldu. Karşılıklı olumlu bir havada geçen ziyaret sonunda dernek başkanı Erdoğan Pasin, Sadıker’e Erzurumlular olarak başarı dileklerini iletti. Çiftlikköy için doğru olan her projenin yanında olacaklarını belirten Pasin, adaylık oluşması halinde Sadıker’e dernek olarak resmi ziyaret davetlerini de yinelediler.

Ziyaretlerden son derece memnun kalan Sadıker, Erzurumluların, Çiftlikköy ve geleceği hakkında son derece duyarlı olduklarını gözlemlediğini ve emeklilerle birlikte birçok ortak projede yer alacaklarını söyledi..

CEM SADIKER EMEKLİLERLE BULUŞTU

Çalışmalarına hızla devam eden Cem Sadıker günün ikinci ziyaretinde Çiftlikköy’de yaşayan emeklilerle buluştu. Yalova Çiftlikköy Emeklileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Tevfik Çelik’in ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmelerde emeklilerin sorunlarının yanı sıra yaklaşan yerel seçimlerle ilgili görüş alışverişlerinde bulunuldu.

Yapılan ziyarette, Belediye Başkan Aday Adayı Sadıker, dernek başkanı Çelik ve ortak projelerinin konuşulması dikkat çekerken, Sadıker, “Emeklilerin sorunlarını biliyoruz. Başkanlık döneminde emeklilerle birlikte birçok ortak projede yer alacağız” dedi. Dernek başkanı Çelik ise Çiftlikköy’lü emekliler adına, Sadıker’e adaylık noktasında başarı dileklerini ifade ederken, en kısa sürede tekrar ziyaret etmelerini beklediklerini belirtirken emekliler adına teşekkürlerini iletti.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT