Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

CHP’NİN SUBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI, TURAN CANBAY!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Subaşı Belediye Başkan adayı Turan Canbay oldu..

Subaşı Belediye Başkan adayı Turan Canbay, belde olmak üzere ülkede Cumhuriyet Halk Partili belediyelerinin sayısını artırmaya devam edeceklerini söyledi..

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in başkanlığında toplanan Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ve Parti Meclisi (PM) toplantısı yapıldı. Yapılan PM toplantısında 6’sı büyükşehir olmak üzere 242 seçim bölgesinin belediye başkan adaylarının kesinleştiği açıklanırken, Subaşı Belediye Başkan adayının Turan Canbay olduğu duyuruldu.

Başkan Canbay İkinci dönem için ilk günkü heyecanını ve azmini koruduğunu ifade etti..

..‘Üç Mahalle Tek Subaşı ilkesiyle, birlikte yürüdüğümüz bu yolu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yine hep birlikte kazanarak taçlandıracağız!

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Turan Canbay, “CHP Parti Meclisimizin aldığı kararla Subaşı Belediye Başkan Adaylığımın kesinleştiğini, siz değerli Subaşı halkı ile paylaşmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Genel Başkanımıza, CHP Parti Meclisimize, CHP İl\İlçe\Belde örgütüne ve bu kararın alınmasında en büyük etkisi olan büyük ailem Subaşı’na teşekkür ediyorum. Birlikte yürüdüğümüz bu yolu, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerini yine hep birlikte kazanarak taçlandıracağız. Üç Mahalle Tek Subaşı ilkesiyle çalışmaya devam edeceğiz. Alınan kararın Subaşı ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Adaylıkları netleşen tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ortak akıl, halktan yana ve sosyal belediyeciliği sürdüreceğiz. Başta Subaşı Beldemiz olmak üzere ülkemizde Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerimizin sayısını artırmaya devam edeceğiz” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT