Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

ÇİFTLİKKÖY TEMA SU VARLIKLARINI TANITTI

Doğayı koruyan bireylere ihtiyacımız var

TEMA Vakfı Çiftlikköy İlçe Sorumlusu Necla Güner, Vakıf çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Güner TEMA saha faaliyet programları kapsamında geçtiğimiz günlerde Gaziosmanpaşa İlkokulu öğrencilerine Yavru TEMA eğitimi verdi.

GOP ilkokulu 2-A ,2-B,2-C,2-E,2-F,2-G sınıflarına, su varlıklarını tanıtılarak suyun önemi ve suyumuzu korumak için neler yapması gerektiği konularında öğrencilere sunum yapıldı. GOP İlkokulunda sunum yapan TEMA Vakfı Çiftlikköy İlçe Sorumlusu Necla Güner, “Doğayı herkes seviyor, artık doğayı sevenden çok, koruyan bireylere ihtiyaç olduğunu ve artık bugün yaptığımız doğrular sayesinde çocuklarımıza güzel bir dünya bırakabiliriz. Bugün yaptıklarımız geleceğin dünyasını şekillendireceğini unutmayalım” dedi.

Öğrenciler sunumu ilgiyle takip ederken, Necla Güner Okul Müdürü Süleyman Şafak ve Müdür Yardımcısı Sedat Kar ve Fatih Koçoğlu’na destekleri ve ilgi alakaları için teşekkür etti.

Necla Güner, GOP İlkokulu öğretmenlerinden 2-A Sınıf öğretmeni Gökçe Sevik Kutrup, 2-B Neşe Arslan ,2-C Şule Öztürk, 2-E Nilgün Ak, 2-F Nurcan Akyol ve 2- G Derya Başer  programa katılım sağladılar. Öğretmenlerin TEMA Vakfının Doğa Eğitim ve Yavru Tema programına katılım sağlayarak gönüllü olarak eğitim verdiklerini ifade eden Güner, bu duyarlılıklarından ötürü öğretmenlere de ayrıca teşekkür etti.

Güner ayrıca, GOP ilkokulunda TEMA Vakfının SIFIR ATIK projesinin de  3-B sınıfı öğretmeni olan Saniye Özcan tarafından uygulandığını sözlerine ekleyerek, öğrencilere sıfır atık hakkında da eğitim verdi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT