Yerel Gündem Haber Girişi : 12 Eylül 2023 11:22

ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARINA MİLLİ TRANSFER

 


 

U-21 Milli Takımın Smaçörü Mehtap, Çiftlikköy Belediyespor’da..

TVF Kadınlar 2. Lig takımlarından Çiftlikköy Belediyespor, son olarak Tarsus Belediyespor’da forma giyen smaçör Mehtap Öztunalı ile anlaştı.

.. 'Mehtap Öztunalı; TVF Spor Lisesi, THY, Fenerbahçe Terrazzo, Tarsus Belediyespor takımlarında forma giydi.'

.. 'Bu sezon hedefimiz ilk önce play-off, ardından da 1.Lig’e tekrar yükselebilmek.'


 

Haber/Hanife CÖMEZ

 

TVF Kadınlar 2. Lig takımlarından Çiftlikköy Belediyespor, son olarak Tarsus Belediyespor’da forma giyen smaçör Mehtap Öztunalı ile anlaştı..

Bu sezon Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde zirve mücadelesi yapacak olan Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, U21 Milli Takımımızın smaçörlerinden Mehtap Öztunalı’yı kadrosuna kattı. Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, önemli bir oyuncuyu kadrolarına katarak güçlendiklerini dile getirerek, “Geçtiğimiz sezon Tarsus Belediye Spor Kulübü'nün formasını giyen 2003 doğumlu U-21 Milli oyuncumuz smaçör Mehtap Öztunalı’nın Çiftlikköy Belediyesporumuza transferini gerçekleştirdik. Takımımıza hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Karadeniz, “Başkan Silpagar'a teşekkür ediyorum.”

Genç oyuncunun kariyerinde TVF Spor Lisesi, THY, Fenerbahçe Terrazzo, Tarsus Belediyespor takımlarında forma giydiğini belirten Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, “Mehtap’ın takımımıza katılımının bizim için önemli bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. 2019 U-18 Genç Kız Milli Takımıyla Avrupa Gençlik Olimpiyatları Kış Festivalinde bronz madalya alan takımda da yer alan sporcumuz, bu sene 2023 U-21 Kadın Milli Takımımız kadrosunda başarılı oyunuyla dikkat çekti. Bu transferin gerçekleşmesinde her zaman spora ve sporcuya tam destek veren Çiftlikkköy Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Kulüp Başkanımız olan Sayın Ali Murat Silpagar’ın katkısı çok büyük. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu sezon hedefimiz ilk önce play-off, ardından da 1.Lig’e tekrar yükselebilmek. Bunun için elimizden gelen tüm çabayı hep birlikte göstereceğiz” ifadelerini kullandı.