Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
eğitim

ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLERE GERİ DÖNÜŞÜM GÜNÜ HEDİYESİ

Çiftlikköy Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, 17 Mayıs Uluslararası Geri Dönüşüm Günü’nde öğrencilere satranç takımları hediye etti..

Belediyenin Sıfır Atık Merkezi’ne en fazla geri dönüştürülebilir atık getiren Ruhsar Aksoy İlkokulu’nu ziyaret eden Çiftlikköy Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Emine Yeşim Aras, dört sınıfa birer satranç takımı hediyelerini takdim etti. Aras, pek çok okuldan öğrencileri Sıfır Atık Merkezi’nde misafir ettiklerini söylediler.

Çiftlikköy Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü “Öğrenciler, merkezimizde geri dönüşüm ve sıfır atık kavramlarını yerinde öğreniyorlar. Ayrıca kompost tesisimizdeki çalışmalarla ilgili bilgiler de veriyoruz. Sıfır Atık konusunda farkındalığın ve çevre bilincinin artması için biz de 17 Mayıs Uluslararası Geri Dönüşüm Günü’nde böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. En fazla geri dönüştürülebilir atığı toplayan Ruhsar Aksoy İlkokulu’nun 2. Sınıf öğrencilerine Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele’nin hediyesi olarak satranç takımları hediyelerini takdim ettik. Sıfır Atık Merkezimizi ziyaret ederek geri dönüşüme destek veren öğrencilerimize hediyelerimiz devam edecek” bilgisini verdi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT