Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

Çocuklar eğlenirken bilgilendiler!

            

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür Sanat Sezonu 25 Kasım Cumartesi günü, “ Cumhuriyet Masalları” isimli çocuk etkinliğiyle devam etti..

Pedagog onaylı olan ve Cumhuriyetimizin 100.yılına özel, müzikli, danslı, interaktif çocuk oyunu Cumhuriyet Çocukları, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyet bilincini çocuklara eğlendirerek anlattı. İnteraktif olma özelliği ile oyuna dahil olan çocuklar, doğru söylemenin önemini vurguladılar..

Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen gösteri, interaktif masal ve şarkılı gösterilerle katılım sağlayan aile ve çocukların oldukça dikkatini çekti. Yalova Belediyesi, eğlendirirken bilgilendiren çağdaş bir çocuk oyunu olan“ Cumhuriyet Çocukları” isimli gösteriyi 6 yaş ve üzeri çocuklar ile ailelerine sergilemenin mutluluğunu yaşadı. Gösteri, 14.00  ve 16.00 saatlerinde 2 seans şeklinde gerçekleşti.

Gösterinin 2 seansı da oldukça ilgi ve memnuniyetle izlendi. Katılım sağlayan aileler gösteri sonunda memnuniyetlerini belirtirken, çocukların yüzlerindeki mutluluk fark edildi.  Yalova Belediyesi’ne ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’a teşekkür eden aileler; “Çocuklarımızın böyle güzel etkinliklere ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilmeleri bizleri çok memnun etti. Böyle bir etkinlik düzenleyen Yalova Belediyesine ve Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a teşekkür ederiz” dediler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT