Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

DEKORATİF SÜS AYDINLATMALARI İLE IŞIL IŞIL

Yalova Belediyesi Gaziosmanpaşa Caddesi üzerinde aydınlatma çalışması gerçekleştirdi. Dekoratif süs aydınlatmaları ile caddeler ışıl ışıl oldu..

Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, İstanbul Caddesi, Sefabey Caddesi, Fatih Caddesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı ile Çeşme Sokak’ta gerçekleştirilen aydınlatma çalışmalarının ardından Gaziosmanpaşa Caddesi ve Vatan Caddesi üzerinde bulunan mevcut elektrik direklerine Yalova Belediyesi ekipleri tarafından dekoratif süs aydınlatmaları takıldı.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Belirlemiş olduğumuz program çerçevesinde kent estetiğine uygun aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor. Şehrimizin en yoğun caddelerinde yapmış olduğumuz aydınlatma işlemlerinin yanında en son olarak Gaziosmanpaşa Caddesi ve Vatan Caddesi üzerinde bulunan mevcut elektrik direklerine dekoratif süs aydınlatmaları takıldı” dediler.

Yapılan aydınlatmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar ise, Yalova Belediyesine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT