Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

EĞİTİMDE KALİTENİN ADRESİ, YENİ KADROSUYLA UĞUR’DA!

Uğur Okulları, Yönetim Kurulu değişikliği ile eğitim alanındaki profesyonelleri aynı çatı altında buluşturarak, eğitimdeki kalitenin Yalova ve Marmara’daki tek adresi oldu.

Yeni yönetim kadrosunu ve eğitimdeki kaliteli yüzünü tanıttı.

Uyguladığı akademik ve bilimsel eğitim modeliyle öğrencilerine başarılı bir gelecek sunan Uğur Okulları, yeni yönetiminin tanıtımı için Yalova Kampüsü’nde kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Yalova’da da faaliyet gösteren ülkenin sayılı eğitim kurumlarından biri olan Uğur Okullarında yönetim değişti. Yalova Uğur Okulları bundan sonra; eğitimin yapı taşlarını oluşturan Ali Özbağcı, Oktay Çolak ve yeni yönetim kadrosu ile birlikte eğitime yön verecek.

Uğurlu kurucular, yeni kuşakları iyi insan olma bilinciyle yetiştirerek öğrencilerin başarılı bir geleceğe hazırlıyor. Uğur Okulları Yalova Kampüsü, yolu eğitimden geçen herkesin güvenli limanı Uğur’dur mottosuyla global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturacak.

BURSLULUK SINAVI İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

Düzenlenen basın toplantısında Uğurlu kurucular, Yalova Uğur Okulları olarak, çocuklarının kaliteli eğitim almasını isteyen velilerin, başarılı olmak isteyen öğrencilerin, mesleklerini profesyonelce icra etmek isteyen öğretmenlerin ve tüm diğer paydaşlarının her zaman güvenilir limanı olmaya devam edeceklerini söylediler.

LGS ve YKS’de birçok Türkiye 1.likleri ve Türkiye dereceleriyle öğrencilerini Türkiye’nin en gözde liselerine, üniversitelerine yerleştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Yalova Uğur Okulları, 6-7 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf bursluluk sınavı için başvuruların devam ettiğini açıkladı.

 2024-2025 Eğitim ve Öğretim Yılı erken kayıtlar, bugün (02.01.2024) itibariyle başladı..

Uğur Okulları, Uğur’lu olmak isteyen, eğitime ve kaliteye önem veren, tüm değerli öğrenci ve velileri ,Yalova Uğur Okulları’na davet etti.

  
Uğur Okulları kaliteli eğitimin öncüsü olarak yola çıktı..

Uğur Okulları kuruculardan Oktay Çolak, 25 yıl önce Yalova’da eğitimin çıtasını en üst sıralara taşımak vizyonuyla yola çıktıklarını vurguladı. Çolak, “Cumhuriyetimizin 100. yılında eğitim camiasında yazdığımız başarı hikayesinin 25. yılını kutluyor olduğumuzu büyük bir onurla belirtmek isterim. 25 yıldır kurs ve özel okul yatırımlarımızla Yalova eğitimine sağladığımız katkı, binlerce genç zihni şekillendirme ve geleceğe hazırlama çabamızı ortaya koymaktadır. Eğitimde bu büyük ve başarılı hikâyenin yazılmasında emeği olan, harika bir ekip olmamızı sağlayan yol arkadaşlarım; Soner Aksoy, Ebru Çolak, Ali Kayaş, Yeşim Keçici Bahadır ile ilimizde yaratmış olduğumuz istihdamlarla en köklü eğitim yapılanmasının mimarı olmanın haklı gururunu bugün de burada yaşamaktayız. Son 25 yılda emeği geçen tüm öğretmenlerimize, çalışanlarımıza, velilerimize ve öğrencilerimize bize güvendikleri için sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Yalova’da eğitime dair vizyoner bakış açısını, bilgi ve deneyimlerini Uğur Okulları markasıyla birlikte, eğitimin çıtasını üst sıralara taşıyacaklarını belirten Ali Özbağcı ise, “Fiziğin duayeni Serdar Bulut, matematik branşının vazgeçilmezi Davut Çatal, fen Bilimleri dersinin vazgeçilmezi Başak Çatal, tarihin duayeni Berna Öztürk Özbağcı, yine matematik branşının aranan isimlerinden Ahmet Kara ve Hasan Kurşun’un kurucuları ve öğretmenleri oldukları Uğur Okulları Yalova Kampüsü ile Yalova’da kaliteli eğitimin öncüsü olarak yola çıktıklarını belirtti. Yalova Uğur Okulları; bugün itibariyle profesyonel yönetimi ve muhteşem öğretmen kadrosuyla Yalova’da eğitimin öncüsü olacaktır” ifadelerini kullandı.  

 

Ayrıca; şeffaf ve en doğru haberlerin duayenleri saygıdeğer basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Çolak ve Özbağcı, yaklaşmakta olan 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü de en içten dilekleriyle kutladı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT