Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

En önemli ilkesi vatandaşların sevgisini kazanmak

Başkan Canbay:

Subaşılı hemşerilerinin yanında olmaya devam eden ve beldede yaşayan vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Belediye Başkanı Turan Canbay, “Vatandaşlarımızın sevgisini kazanmak bizim en önemli ilkemizdir” dedi.

Başkan Canbay, göreve geldiği günden bu yana Subaşılı komşularıyla birlikte çalıştığını söyledi. Canbay, “Kalpleri fethedip sevgiyi kazanmak, talep ve isteklerini ortak akılla karar vererek hizmet etmek bizim için çok önemli. Çalışmalarımızda bu ilke gereği hareket ediyor ve vatandaşlarımızla sık sık buluşuyoruz. Beldemizin kalkınması, gelişmesi ve vatandaşlarımızın refah içerisinde yaşaması adına gece gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan Canbay, hane ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Canbay, “Beldemizde yaşayan 7’den 77’ye herkesi kucaklıyor, yapacaklarımız hakkında görüş alıyoruz. İhtiyaçları birlikte tespit ediyoruz, halkımızın isteklerini doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız işleri bu ilkeler üzerine inşa etmeye özen gösterdik. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da kıymetli Subaşılılar için çalışmayı sürdüreceğiz. Bizleri evlerinde misafir eden, ağırlayan ve keyifli sohbetlerine ortak eden değerli vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT