Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

FATURALAR, KADINA KARŞI ŞİDDETE DUR DİYOR!

Uludağ Elektrik’ten kadınlara yönelik şiddetle mücadele projelerine tam destek..

Sağlık, çevre ve sosyal alanlardaki ihtiyaçlar doğrultusunda toplumda bilinç oluşturmayı amaçlayan Uludağ Elektrik, kadına yönelik şiddetle mücadeleye dikkat çekmek için faturalar üzerinden mesaj veriyor.

UEDAŞ tüm müşterilerine, ‘Kadına yönelik şiddete hep birlikte dur diyelim. Alo 183 Hattı ve KADES uygulaması yanınızda’ mesajını ulaştırdı.

ULUDAĞ ELEKTRİK, IŞIĞI VE UMUDU SİMGELEYEN TURUNCU RENGİNİ KULLANARAK HAFTA BOYUNCA BİNASINI DA TURUNCU RENKLERE BÜRÜNDÜRDÜ!

Uludağ Elektrik, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Bursa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile iş birliği gerçekleştirdi. 3 milyon müşterisine ‘Kadına yönelik şiddete hep birlikte dur diyelim. Alo 183 Hattı ve KADES uygulaması yanınızda’ mesajlı faturaları ulaştıran Uludağ Elektrik, bu çalışması ile sosyal sorunlara yönelik bilinç oluşturuyor. Kadına yönelik şiddetin önlenmesi için farkındalık oluşturmayı hedefleyen Uludağ Elektrik, ışığı ve umudu simgeleyen turuncu rengini kullanarak hafta boyunca binasını da turuncu renklere büründürdü.

Uludağ Elektrik, faaliyet gösterdiği şehirlerde düzenli olarak insana ve hayata değer katan sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor, çeşitli sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yapıyor.

Yüzde elliden fazla kadın çalışan oranına sahip olan şirket, kadınların toplum içerisinde yaşadığı sorunlara yönelik çalışmalarla tüm platformlarda farkındalık ışığı yakmaya çalışıyor. Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile iş birliği gerçekleştiren şirket, sosyal mesajları faturalarda ön plana çıkararak daha çok insana ulaşmasını sağlıyor. Kadın ve kız çocuklarına yönelik şiddetin önlenmesi ve ortadan kaldırılması için yapılan bu projelere destek vermeyi bir sorumluluk olarak gören Uludağ Elektrik, geçtiğimiz yıllarda da Kadın Destek Uygulaması ve UN Women Türkiye Ofisi’nin kampanyasına destek vermiş ve bina rengini turuncuya çevirmişti.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT