Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

GENÇLER NEREDEYSE BİZDE ORADAYIZ

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Üniversitesi Öğrenci Kulüp Yönetimi ve üyeleri ile düzenlenen yemekte bir araya geldi..

Altan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda; Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ile birlikte öğretim görevlileri de yer aldı. Başkan Tutuk’a eşi Gökşen Şahin Tutuk eşlik etti..

Yemeğin ardından Başkan Tutuk, Rektör Bahçekapılı ile birlikte öğrenci kulüplerinin masalarını gezdi. Gençlerle tek tek sohbet eden, masalarına davet eden öğrencilerin davetini kırmayıp masalarına oturan Başkan Tutuk; “Yalova Belediye’mizin imkanlarını geleceğimizin teminatı siz gençlerimiz için seferber ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

“Mustafa Ağabeyiniz Olarak Her Zaman Yanınızdayım..”

Düzenlenen programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Tutuk; “Sizlerin sorunları bizlerinde sorunu diyerek birçok problemi arkamızda bıraktık. Mağduriyetlerinize kayıtsız kalmayarak ulaşım sorununuzu çözdük. Otobüslerimiz ring sefer atıyor ve sizleri mağdur etmeden taşıyor. Sizler için 24 saat açık kalacak bir yaşayan kütüphane çalışmamız olacak. İkramlarımız da burada ücretsiz olacak. Biliyorsunuz ki Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonumuz devam ediyor. Bu kapsamda sizlerin ilginizi çekecek birçok programı beğeninize sunuyoruz. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen tüm programlarda sizleri de aramızda görmek bizleri ziyadesiyle mutlu eder. Ayrıca bisiklet kullanımını da artırmak istiyoruz, bu kapsamda bisiklet yolları yapıyoruz. Siz gençlerimizle hep birlikte Türkiye Yüzyılını inşa edeceğiz. Bu anlamda sizlerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Mustafa ağabeyiniz olarak da her zaman yanınızdayım” dedi.

Rektör Bahçekapılı “Belediyemiz Üniversitemize Tam Destek Veriyor..”

Düzenlenen programda söz alan Yalova üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı; “Başkan Tutuk’un talimatları ile Yalova Belediyesi’nden Yalova Üniversitesi’nin tam destek almaktadır. Üniversitemize destekleri bizleri oldukça mutlu ediyor. Kurumum adına kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“Başkanımız Öğrenci Dostu..”

Başkan Tutuk’un ardından gecede Yalova Üniversitesi Spor Organizasyonları Kulübü adına konuşma yapan Kübra Efe ise şunları dile getirdi; “Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’un öğrenci dostu başkan olması nedeniyle tüm öğrenciler adına kutlamak istiyor ve teşekkürlerimizi iletiyorum. Başkanımıza hem bu organizasyonun yapımı hem de KYK Termal Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerin üniversiteye olan ulaşım sorununu çözmesi bizleri oldukça mutlu etmiştir. Biz üniversite öğrencileri olarak Başkanımız Mustafa Tutuk’un bizlere olan yaklaşımı ve destekleri nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisini öğrenci dostu başkan olarak görüyoruz.”

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT