Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Gençlik Meclisi Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Yalova Uygulama Otelinde gerçekleştirilen Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin genel kurul toplantısı, yoğun katılımla tamamlandı.

Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin üçüncü olağan genel kurul toplantısı, Uygulama Oteli’nde kahvaltı şeklinde yapıldı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantıya; Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, Yalova Kent Konseyi Genel Sekreteri Erkan Çetintaş, Yalova Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Mehtap Hiçyılmaz, İdris Durmuş ve Volkan Yılmaz’ da katıldı.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz’ın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurul, protokol konuşmaları ve genel kurul üyelerinin konuşmalarıyla devam etti. Sayın Ayaz konuşmasında; “Kentimizdeki eksikleri, sorunları ve yapılanları yakından takip ediyoruz. Gençlerimizle olan bağımız sayesinde de hızlı iletişim sağlayabiliyor ve aksiyon noktasında adım atabiliyoruz. Gençlerden bizlere ulaşan bütün konuları da ilgililere iletiyoruz. Bugün de yine aynı şekilde bize gelen bilgileri bütün şeffaflığıyla kentimizin seçilmiş ya da atanmış olan mülki amirlerine ileteceğiz” dedi.

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ise, “ Bugün burada olmak beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Gençlerle birlikte olmak ve onlarla birlikte yol yürümek herkese nasip olmaz. Ben kendimi şanslı hissediyorum. Böylesine büyük bir gençlikle birlikte kentimiz için çalışıyoruz. Sizlerin yaptıkları organizasyonları, etkinlikleri gördükçe de mutlu oluyorum. Kent Kupası organizasyonunuzla sadece kentimize değil çevre illere de örnek olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Sizleri tebrik ediyor ve nice çalışmalarda birlikte olmaktan memnuniyet duyacağımı bilmenizi istiyorum” ifadelerini kullandı. Üçüncü olağan genel kurul, görüş ve önerilerden sonra, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT