Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

GRİ KOÇ YALOVALILARLA BULUŞUYOR

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür Sanat Kültür Sanat Sezonu Yazar Gökhan Müftüoğlu (Gri Koç) söyleşisi ile devam ediyor.

Yazar Gökhan Müftüoğlu, üniversite sınavlarına girecek olan öğrencilere hitap edecek..

Yapmış olduğu söyleşi ve konferanslarla özellikle öğrenciler tarafından ilgi ile takip edilen Gri Koç olarak bilinen Yazar Gökhan Müftüoğlu’nun söyleşisi ücretsiz olarak 17 Ocak Çarşamba günü saat 11:00, 13:00 ve 20:00 saatlerinde Raif Dinçkök Kültür Merkezi Özgecan Aslan Salonu’nda gerçekleşecek. 11:00 ve 13:00 saatlerinde gerçekleşecek olan söyleşide ‘YKS ye 5 Kala Kazanma Navigasyonu’, 20:00’da gerçekleşecek olan programda ise ‘Sınav Kazandıran Taktikler’ hakkında bilgiler ve kazanımlarını konuklarına aktaracak.

Yazar Gökhan Müftüoğlu programlarında üniversite sınavlarına girecek olan öğrencilere hitap ederek; etkili iletişim, sunum teknikleri, beden dili, liderlik, profesyonel öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu, hafıza teknikleri, hızlı okuma gibi teknikleri öğrencilere yapmış olduğu seminerlerle anlatıyor. Türkiye genelinde 500’ü aşkın seminer ve konferans veren Müftüoğlu, 2,5 milyon öğrenciye ulaşarak sınav kitaplarının danışmanlığını yaptı.

17 Ocak Çarşamba günü saat 11:00, 13:00 ve 20:00 saatlerinde Raif Dinçkök Kültür Merkezi Özgecan Aslan Salonu’nda gerçekleşecek olan söyleşiye katılmak isteyenler https://etkinlik.yalova.bel.tr/etkinlikler/gri-koc-soylesi/100 adresinden kayıt yaptırarak programa katılabilecekler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT