Yerel Gündem Haber Girişi : 15 Eylül 2023 14:52

..'GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ AİLE, GÜÇLÜ TOPLUM'

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Yalova'da ki çalışmalara devam edeceğini söyledi..

 


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, parti mensupları ile bir araya gelerek Yalova'da 5 yıllık, 20 yıllık, 50 yıllık ve 100 yıllık planlarını anlatacaklarını ifade etti. Basına kapatılıp, Yalova İl Teşkilatı ile devam eden toplantıda Dış İlişkiler Başkanı İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti'nin Yalova da yaptığı siyasi çalışmalarının yanı sıra yaklaşan yerel yönetim seçimleriyle ilgili durum değerlendirilmesi yaptı.

 

                             ..'GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ AİLE, GÜÇLÜ TOPLUM'

Haber/Hanife CÖMEZ


KANAAT HABER- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı ve aynı zaman da İstanbul Milletvekili Zafer Sırıkaya, toplantı sonrası bir takım ziyaretlerde bulundu.

 

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SARIKAY, YALOVA ESNAFIYLA BÜTÜNLEŞTİ!

 

YALOVA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİ..

2023 Şehir Buluşmaları kapsamında bu kez Yalova Ak Parti İl Başkanlığı'nda, kıymetli dava ve yol arkadaşlarıyla bir arada olduklarını belirten Sırakaya, AK Parti'nin bölgesel değil, küresel siyasetin öncüsü bir parti olduğunu söyledi. Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırıkaya, teşkilatıyla birlikte, ister oy versin vermesin 81 ildeki tüm vatandaşları kucaklamaya, onları dinlemeye ve gösterdikleri istikamette siyaset yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

 

 

YALOVA AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARETİ..

.. 'Teşkilatımızla bize oy versin vermesin 81 ildeki tüm vatandaşlarımızın gösterdikleri istikamette siyaset yapmaya devam edeceğiz.'

 

Biz teşkilatlarımızda büyük bir aileyiz diyen Zafer Sarıkaya, AK Parti Yalova İl Başkanlığı ile bir araya gelerek, Merkez İlçe Hamit Demir toplantı salonunda,  davamıza ve partinin lokomotifi teşkilat mensupları olan dava ve yol arkadaşlarıyla yaklaşan yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu. Sırakaya, "Rabbim, kardeşliğimizi birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

 

 

YALOVA VALİSİ HÜLYA KAYA'YA ZİYARETİ..

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırıkaya, Valilik Kararnamesi ile İstanbul Pendik Kaymakamlı'ğından Yalova Valiliği'ne atanan Vali Hülya Kaya'yı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

YALOVA ESNAFINA ZİYARETİ..

Şehir Buluşmaları kapsamında Yalova esnafıyla bir araya gelen Sırakaya, vatandaşlara hayırlı işler bol kazançlar dileyip “Yalova'nın güzel insanlarıyla, misafirperver kardeşlerimizle hemhal oluyorum” dedi.

 

YALOVA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA TUTUK'A ZİYARETİ..

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı ve aynı zaman da İstanbul Milletvekili Zafer Sırıkaya, Yalova Belediyesini de ziyaret ederek, Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'tan, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

BALKAN GÖÇMENLERİ (BAL GÖÇ'E) ZİYARETİ..

Yalova Milletvekili Meliha Akyol ile birlikte, Balkanlardan özellikle Bulgaristan'dan gelerek ülkemizde yaşayan vatandaşların ağırlıkta olduğu Balkan Göçmenleri (Bal-Göç) Derneği'ni ziyaret eden Zafer Sırıkaya, Türkiye'nin büyümesi güçlenmesi kalkınması için ortak tarih, inanç ve kültür birliği içinde olduğumuız kardeşlerimizle #TürkiyeYüzyılı yürüyüşümüze devam edeceğiz.” dedi.

 

 

ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI METİN ORAL'A ZİYARETİ..

Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırıkaya, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ve Milletvekili Meliha Akyol ile birlikte Altınova Belediye Başkanı Metin Oral'ı ziyaret ederek, yerel seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Sırakaya, “ Anadolu'ya ismini veren hanım kardeşlerimizin, bacılarımızın kurduğu Anadolu Bacıları Kadın Kooperatifi'ni gezdik. Güçlü kadın, güçlü aile, güçlü toplum anlayışımızla kadınların güçlendirilmesinde büyük önem taşıyan kooperatiflerimizin, faaliyetlerine destek vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.