Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

HAİN SALDIRILAR İLE HİÇBİR ZAMAN AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR!

Yalova Belediyesi hain saldırıların ve şehit haberlerinin ardından Cumhuriyet Caddesi, Kent Müzesi ve Raif Dinçkök Kültür Merkezine Türk Bayrağı asarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, “Geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günü Irak’ın kuzeyindeki Pençe – Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 12 askerimiz şehit oldu” dedi.

Gerçekleşen hain saldırıların ardından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Kuzey Irak bölgesine karadan ve havadan operasyonlar düzenlenerek terör hedefleri vuruldu. Yapılan alçakça saldırıların ardından şehitlerimizin kanı yerde kalmayarak çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi.

Düzenlenen hain saldırının ardından Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, “ Kuzey Irak bölgesinde şehit olan askerlerimize öncelikle Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Almış olduğumuz acı haberler, milletçe hepimizi derinden üzmüştür. Devletimizin gücü, milletimizin birlik ve beraberliği sınanmamalı, gerçekleştirilen bu saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşmayacağı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkesi ve milleti ile birlikte ebediyen tek bayrak, tek devlet, tek millet, tek vatan toprağında varlığını devam ettireceği asla unutulmamalıdır. Bizde düzenlenen bu hain saldırının ardından birliğimizin ve bağımsızlığımızın en büyük sembolü olan Türk Bayraklarını Cumhuriyet Caddesi, Kent Müzesi ve Raif Dinçkök Kültür Merkezine asarak mesajımızı Yalovalılar olarak verdik” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT