Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

HEDİYENİZ FİDAN OLSUN. YENİ YIL ANLAM BULSUN

TEMA VAKFI UMUT YEŞERTİYOR

TEMA Vakfı’ndan, yeni yıl hediyeniz fidan olsun, kalpler umutla dolsun sloganıyla halka çağrı..

TEMA Vakfı, umutları yeşertmeye var mısınız diyerek, yeni yıla girerken anlamlı bir hediye arayışında olan herkesi, orman varlıklarını artırmak için fidan bağışı yapmaya davet ediyor..

BU TOPRAKLARDA HER FİDAN, BİR UMUT DEMEKTİR!

TEMA Vakfı, 2024 yılına günler kala hem sevdiklerimize hem de doğaya verilecek en güzel hediyenin daha yaşanabilir bir gelecek olduğunu söyledi. Bu topraklara dikilen her bir fidanın yeni bir umut olduğunu da vurgulayan TEMA, anlamlı bir hediye arayışında olan herkesi umutları yeşertmeye, fidan bağışı yapmaya çağırdı.

İklim kriziyle mücadelede ağaçlandırma çalışmalarının etkisinin oldukça büyük olduğuna dikkat çeken TEMA Vakfı, Ormanlar, iklim kriziyle mücadele için önemli bir karbon yutak alanı. Ayrıca iklim değişikliğinin neden olduğu ısı ve aşırı hava olaylarına maruz kalmada tampon görevi görürler. Bu nedenle her geçen gün etkilerini artıran iklim krizinden korunmak için orman varlıklarımızı korumamız ve alanını artırmamız büyük önem taşıyor. Sürdürülebilir yaşam ilkesiyle başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için çalışan ve 1 milyonu aşkın gönüllüsüyle paylaşmanın, doğa ve insan sevgisinin önemine inanan TEMA Vakfı, 1992’den bugüne 38 milyondan fazla fidanı toprakla buluşturdu1 açıklamalarında bulundu.

Yeni yıl hediyeniz fidan olsun, kalpler umutla dolsun!

TEMA Vakfı, yeni yıla girerken anlamlı bir hediye arayışında olan herkesi orman varlıklarımızı artırmak için fidan bağışı yapmaya çağırdı. Yaşanabilir bir gelecek için Vakfın web sitesi (tema.org.tr) üzerinden fidan bağışı yapılabilecek.

Bağış ile birlikte isme özel hazırlanabilen sertifikaları hem elektronik hem basılı olarak sevdiklerinize, iş ortaklarınıza, çalışanlarınıza ya da müşterilerinize göndererek yeni yıllarını kutlamak için haydi fidan bağışına!

Fidan bağışı yapmak ve sertifika hediye etmek için:

www.tema.org.tr/yeni-yil-secenekleri

                                                                                             

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT