Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

Her alanda hizmet verecek

Altınova İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi Ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu her alanda hizmet verecek.

Aile Sağlığı Merkezi ve 3 No’lu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binasının açılış törenine; Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, AK Parti MKYK üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Burak Gül, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, il genel ve belediye meclis üyeleri, Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Fırat Zorlu ve davetliler katıldı.

“Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”

Aile Sağlığı Merkezi ve 3 No’lu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binasının açılışında konuşan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Burak Gül, “Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği, herkesin sağlık hakkına kolaylıkla ve yüksek hizmet kalitesi ile eriştiği Türkiye’de, Bakanlığımız yatırımlar programı tarafından yapımı tamamlanan Altınova İlçe Sağlık Müdürlüğü Aile Sağlığı Merkezimiz ve 3 No’lu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonumuzun açılışını yaparak insana merkezli bir yaklaşımla birey ve toplumun sağlık hakkını ve sağlığını en üst düzeyde koruyarak sağlık sorunlarını zamanında, uygun ve etkili çözümleri yüksek hizmet kalitesiyle sunabilmek adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Altınova’ya hizmetler devam edecek”

Çok önemli bir açılış için bir araya geldiklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını Haziran ayından başlattığımız ve Şubat ayına kadar sürecek olan açılış ve temel atma silsilesi ile devam ettireceğimiz söylemiştik ve Aile Sağlığı Merkezimiz ve 3 No’lu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonumuz bunlardan bir tanesidir. Ve bu tesisin haricinde önümüzdeki günlerde özellikle kadınlarımız için yaptırdığımız Yöresel Ürünler Merkezimizin, Deniz Feneri Müzemizin, İmam Hatip Uygulama Camiimizin, Anadolu Lisesinin binasını, Sandal Çekek Yerimizin ve Pazar günü cadde açılışımı peş peşe yapacağız. Gündüz Engelsiz Yaşam Merkezimizin ve hastanemizin ek binasının temelini atacağız” şeklinde konuştu.

“Doktor eksikliği olan günlerden bugünlere geldik”

Türkiye yüzyılında güzel işler başarıldı diyen Vali Hülya Kaya, “Hükümetimizin desteği ile daha önce sağlık ocağı dediğimiz çoğu yerde doktor eksikliği olan günlerden bugünlere geldik. Emeği geçen herkese teşekkür dedi” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT