Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

İlçe Emniyet personeline yangın eğitimi

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce Altınova İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline, uygulamalı ve teori eğitimler verildi..

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce; Altınova ilçe Emniyet Müdürlüğü personeline teorik ve uygulamalı olarak yangın söndürme, yangın söndürme cihazı (KKT) kullanma ve başlangıç yangınları ilk müdahale eğitimi verildi. Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, eğitimlerin belli program çerçevesinde devam edeceğini söyledi. İlçe Emniyet Müdürü Seçer, teorik ve uygulamalı eğitim veren Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’ne teşekkür etti.

Önemli bilgiler, koruyucu ve önleyici tedbirler..

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce, ilçedeki kurum ve kuruluşlara teorik ve uygulamalı yangın eğitimi verilmeye devam ediyor.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliğince eğitimi çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Eğitimlerde; yangın önleyici, koruyucu tedbirlerin nasıl alındığı, itfaiye olayı ihbarının verilmesi, yangınlara ilk müdahale,  yangın sınıflarına göre müdahale şekilleri ve yangın söndürme cihazlarının kullanımı hakkında bilgiler veriyoruz. Eğitimlerdeki amacımız;  Kurum, kuruluşların ve vatandaşlarımızın alacağı önlemlerle can ve mal kaybını en aza indirmek, hasarları azaltmak, ev, araç, yangınlarına ilk müdahale ve doğru ihbar ve müdahale ile can ve mal kaybını en aza indirmek, koruyucu ve önleyici tedbirler almak” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT