Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

İLLÜZYONİST OKAN OKAY’DAN NEFES KESEN GÖSTERİ

Her hafta sonu yaptığı programlarla çocukları eğlendiren Yalova Belediyesi, bu sefer illüzyon gösterisi ile çocukların karısına çıktı..

Yalova Belediyesi, Yürüyen Köşk Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında bu haftada çocuklara eğitsel ve eğlenceli bir illüzyon gösterisi düzenlendi. İllüzyonist Okan Okay’ın birbiri ardına gerçekleştirdiği numaralar karşısında çocuklar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İllüzyonist Okan Okay, çocuk tiyatrosu ve kütüphanesinde yaptığı gösteriyle minikleri kendisine hayran bıraktı. 3 seans olarak düzenlenen ve her biri yarım saat kadar süren gösteride birçok illüzyon numarası sergileyen Okan Okay, çocukların büyük beğenisini topladı. Birbirinden güzel numaraların yapıldığı illüzyon gösterisinde çocuklar, İllüzyonist Okay’ın sehpa uçurması ve kutulardan sincap çıkarıp beslemesi gibi numaraları çocuklardan büyük alkış aldı.

Her hafta sonu hazırlanan programlar ile çocuklarının eğlendiğini belirten aileler ise Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve Yalova Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT