Yerel Gündem Haber Girişi : 04 Ekim 2022 17:46

İTFAİYE PERSONELİNE SÜRPRİZ KUTLAMA...

 

İTFAİYE PERSONELİNE SÜRPRİZ KUTLAMA...

 

İtfaiye ekipleri, Hersek Bölgesindeki Altınova Belediyesi Aş Evi’ne 3 dakika 15 saniyede ulaştı…

 

Altınova Belediyesi Aş Evi Personeli, İtfaiye Haftası nedeniyle Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği personeline sürpriz kutlama programı gerçekleştirdi.

 

Hem tatbikat hem kutlama

 

Altınova Belediyesi Aş Evi Aşçı Başı Nurettin Yılmaz, 112 Acil Servis'ine mutfak yangın ihbarında bulundu. Aynı zamanda tatbikat niteliğinde gerçekleştirilen programda Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği personeli ihbar alanına hareket ederek Hersek Bölgesinde bulunan Altınova Belediyesi Aş Evi’ne 3 dakika 15 saniyede ulaştı.

 

Alkışlarla karşılandı

 

 

İhbar üzerine Aş Evine gelen itfaiye ekipleri, Altınova Belediyesi personeli ve Aş Evi Çalışanlarının öğrenciler tarafından alkış ve konfetiyle karşılandı. İtfaiye Teşkilatı'nın 308'inci kuruluş yıl dönümü kutlayan belediye personeli, İtfaiye Amiri Süleyman Çavuş ve itfaiye personeli tebrik etti.

 

“Güçlü bir itfaiye teşkilatımız var”

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “İtfaiye teşkilatı, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalışmakta. İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele etmekte. Bu yönde Altınova’mızda güçlü bir itfaiye teşkilatı oluşturduk. İtfaiye haftası nedeniyle, bizler için canlarını ortaya koyan kahramanlarımıza tatlı bir sürpriz yaptık. İtfaiye Haftası’nda itfaiye personelimize 112 üzerinden çağrı yaparak ekip arkadaşlarımızla karşıladık. Değerli emekleriniz için bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu