Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ekonomi

KADINLARA GELİR KAPISI, E-TİCARET!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

Kadınlara e-ticaret eğitimi..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, görüşmede ilçede MARKA destekli gerçekleşen projeler ile yeni yatırım planlamalarını ele aldı. MARKA Yalova Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Murat Özkan, Yalova’da 10 kadın kooperatifi için web sitesi kurulumu tamamladığını, ayrıca kooperatif ortağı olan 80 kadına ve Ticaret İl Müdürlüğünde görevli 10 personele e-ticaret konusunda eğitim verildiğini söyledi.

“Kadınlarımıza bir gelir kapısı olacak”

Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Altınova Belediyesi ve Doğu Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle açılan Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin, ilçedeki kadınlara gelir kaynağı olduğunu ifade etti.

Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin yanında ürünlerin pazarlandığı bir alanın da yer alacağını söyleyen Başkan Oral, “Merkezimiz, içinde restoran, kafeterya ve dükkanlarıyla beraber komplike bir merkez oldu. Burası, tamamen kadınlarımıza bir gelir kapısı olacak. Aynı zamanda vatandaşlarımız için yöresel, doğal ürünlerimizin temin edileceği bir merkez haline gelecek. Satışlarımız ise hem merkezimizde hem de internet üzerinden gerçekleşecek” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT