Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ekonomi

Kadınların emekleri, Altınova markasıyla büyüyecek!

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, S.S. Altınova Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi.
Altınova Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleriyle bir araya gelen Başkan Oral, “Kadınlarımızın emekleri Altınova markasıyla büyüyecek” diye konuştu.

“Her zaman yanlarındayız”
Kadının ekonomiye katılmasını önemsediklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kadınlarımız kurduğu bu kooperatifin çalışmalarında ve gelecek projelerinde her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum. Kadınlarımızın emekleri Altınova markasıyla büyüyecek” dedi.

“Ciddi çalışmalarımız var”
Kadınların üreterek ekonomiye katkı sağlamalarının büyük önem taşıdığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu yönde çok ciddi çalışmalarımız var. Hersek Sahilinde kadınlarımız için yöresel ürün çarşısı oluşturduk.
Yakın zamanda tüm kadınlarımıza hizmet edecek olan Türkiye’nin en özel ve nitelikli merkezinin açılışı için gün sayıyoruz. Yöresel Ürünler Üretim Merkezimiz sayesinde Altınovalı Kadınlar daha profesyonel ve daha büyük pazarlara açılacak” ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT