Yerel Gündem Haber Girişi : 10 Şubat 2022 15:14

KARAYOLLARI VE TOPLU KONUTLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ GÖRÜŞMELER

KARAYOLLARI VE TOPLU KONUTLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ GÖRÜŞMELER

 

Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Ankara’da önemli temaslara imza attılar.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ile birlikte Ankara’da önemli temaslarda bulundu.

Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut ile Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu'nu ziyaret ettiler.

 

Teşekkür etti

 

Her iki görüşmenin de ilçe adına önem taşıdığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Görüşmelerimde yapılan çalışmalar ile ilçenizdeki sorunları ele aldık. Bizlere destek veren ve yardımcı olan başta Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a, Milletvekillerine, parti teşkilatlarına, Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut ile Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu'na ilçe halkım adına teşekkür ederim” diye konuştu.