Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

KİM NERDE NE YAPIYOR? NEDEN KİMSEDEN SES ÇIKMIYOR!

Yeni hastanedeki yarıklar her geçen gün derinleşiyor.

ÜÇ MAYMUNLAR MI OYNANIYOR?!

Açılışından bu yana bir sene geçmemesine rağmen yolları yaklaşık bir ay önce çökmeye başlayan ve tabelasında “Araştırma hastanesi” yazan oysa Sağlık Bakanlığı kayıtlarında “Araştırma Hastanesi” olarak bile görülmeyen yeni hastanedeki yarıklar, her geçen gün derinleşiyor.

Bazı kısımlarda bu yarıklar bir metreyi geçerken hastane girişindeki güvenlik kulübesi ve bankamatik yerinden oynadı..

BU YOL KARAYOLLARI TARAFINDAN YAPILMIŞ!?

Yalova’daki yetkililer uzun müddet olaya fransız kalırken çökme alanına giden Yalova Jeoloji Mühendisleri odası temsilcileri yaptıkları incelemede, mühendislik hatası olduğu ve yığma toprağa yeterli drenaj sağlanmadığını tespit ederek ivedi olarak müdahale edilmesi gerektiğini açıklarken şimdilik hastane binasında sorun olmadığını söylediler.

Kamu oyunda araştırma hastanesi olup olmadığı tartışılan,Yalova Tıp Fakültesinin de aynı binadan faydalanması gerekirken öğretim görevlilerine oda bulunamadığı, bazı branş doktorları sıra ile oda kullandıkları iddia edildi.

Yeni hastanede yollar çökerken bugüne kadar ne AK Parti milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol, nede en çok konuşması gereken CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan’dan ne olay yerinde inceleme yaptığı nede bir açıklama yaptığı görülmedi. İddiaya göre Yalova belediyesi sorumluluk alanında bu yolun bir şekilde Kara Yollarına yaptırıldığı öğrenildi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT